![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
Отримав перемогу на 12 дошках: гросмейстер з Тернопільщини провів благодійний сеанс з шахів
Виручені кошти віддадуть на потреби ЗСУ
![](/uploads/media/e0/0c/e00cd509c6dfbe6fe0fedfd12b49959f_w2560.jpg)
2 квітня у Бучачі на Тернопільщині відбувся благодійний сеанс одночасної гри в шахи з юним сеансером з Чорткова – кандидатом у майстри спорту України, кандидатом у майстри ФІДЕ, Арена-ФІДЕ гросмейстером, призером та учасником багатьох іноземних та українських турнірів Валентином Гулькою.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила президентка Шахової федерації Чортківщини Ірина Зенчак-Гулька.
Впродовж трьох годин 12 любителів інтелектуальної гри професійно змагалися на шахових дошках, приємно проводячи дозвілля.
Загалом, захід об’єднав юних і сивочолих, чемпіонів з шахів бучацького краю та шахістів-аматорів, духовних та світських осіб, які залюбки долучилися до благодійного сеансу одночасної гри, виручені кошти з якого будуть спрямовані на потреби ЗСУ, - йдеться у повідомленні.
Кожен шахіст намагався твердо й відчайдушно тримати позицію, вести оборону - комусь вдалось це довше, комусь - ні. Валентин успішно подолав усі виклики, отримавши перемогу на 12 дошках. Але, звісно, це не головна мета заходу, адже дружня атмосфера, коло однодумців, донати на ЗСУ - першочергові цілі зібрання.
Фото зі сторінки Ірини Зенчак-Гульки у фейсбуці