![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Під військкоматом у Тернополі шикуються черги охочих підтримати армію (фото)
Кілька сотень чоловіків прибули у місцевий територіальний центр комплектування та соцпідтримки, що на вулиці Тролейбусній, 5.
![](/uploads/media/e7/b7/e7b7b10d0f57c86425a0852076e43be1_w640.jpg)
У черзі стоять і зовсім юні, і чоловіки, яким по 50 і більше років із Тернополя і Тернопільського району. Така картина сьогодні, 25 лютого, дуже втішила керівництво нашого краю, адже тепер уже зрозуміло, що охочих підтримати армію та захистити наш край – чимало.
![](/uploads/media/e1/59/e159dab3f06d3b05c8f9a15d6438a31e_w1600.jpg)
- Просто зараз у Тернопільському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, - написав на своїй сторінці голова Тернопільської обласної держадміністрації Володимир Труш. - Разом переможемо! Дякую!
Тернополянин Юрко Кулик натомість написав: «Це - більше 500 чоловіків і жінок, які стоять у черзі до військкомату. Це - Тернопіль! З нами Бог і Україна!».
![](/uploads/media/cc/8f/cc8fcf13bb71eb55c9d8891cbd4544fd_w1600.jpg)
Нагадаємо, уночі на 25 лютого в Україні оголосили загальну мобілізацію – на період 3 місяці. Тож на сторінці Тернопільський обласний ТЦК СП начальник Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Ігор Гусєв пояснив, кого стосується Указ Президента України №69\2022.
![](/uploads/media/e5/52/e552ab87bbc69b852edcbb69e5b2d99a_w1920.jpg)
Фото зі сторінок Володимира Труша і Юрка Кулика