![](/uploads/media/64/e1/64e1c2193485d95c9dcd496f4e6c1605_orig_thumb.jpg)
Підозрюваного у вчиненні аварії в Прошовій залишили під вартою
![DSC07778](/uploads/media/48/0f/480fb22e1dcca9ba86f26f53ea5f92f5_w320.jpg)
Клопотання про продовження строку тримання під вартою подала слідча Тернопільського відділення поліції за погодженням міської прокуратури щодо водія, причетного до дорожньо-транспортної пригоди з потерпілими. Адвокат підозрюваного просив домашній арешт.
Розглянувши усі «за» та «проти» суд залишив чоловіка під вартою, повідомляє dosie102.te.ua.
![DSC07782](/uploads/media/39/7d/397d8232620fa4f2c6220fa9bd3e3b37_w320.jpg)
Нагадаємо, що підозрюваний восьмого липня близько 18:50, в селі Прошова, керуючи автомобілем у стані сильного алкогольного сп'яніння, не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя та збив дитину. Поруч з хлопчиком стояла його старша сестра, але дівчинка встигла відскочити і уникнути удару.
Очевидці розповідали, що автівка їхала на шаленій швидкості, бо після удару відірвалося колесо велосипеда, а сам двоколісник відкинуло на 15 метрів.
Водій з місця аварії спробував тікати, але проїхавши майже кілометр, злетів в кювет. Залишити автівку порушнику завадили люди. Від людського самосуду кермувальника врятував приїзд правоохоронців.
Восьмирічного хлопчика у важкому стані госпіталізували до лікарні. Він переніс не одну складну операцію. Попереду дитину очікує тривале лікування.
Фото з допису