![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Пластуни Тернопільщини лаштують наплічники до міжнародного джемборі
![9cf41459db40315af5ac7cb66e1b0966 (Copy)](/uploads/media/5a/b6/5ab6f68f159f77738bdca3082d806eee_orig.jpg)
На Рівненщині відбудеться унікальна зустріч пластунів всеукраїнського та міжнародного рівня.
Нині на Рівненщині посилено готуються до проведення цієї події, «Джемборі – Рівно 30. Рівне», яка відбудеться 20-23 серпня. Про це повідомляє RVNEWS.
– Учасниками такого масштабного заходу будуть 1 100 дітей та молоді. До нас планують приїхати пластуни з 18 областей України, делегації з Австралії, Польщі, Білорусі, Канади, США, Грузії, – розповів керівник проекту проведення зустрічі-джемборі «Рівно 30. Рівне» Юрій Шадий.
Також повідомляється, що вже 20 серпня заплановане офіційне відкриття таборової зустрічі, яке розпочнеться з пластового церемоніалу. У програмі – різноманітні руханки, заняття на терені, де будуть смуги перешкод, туристичні переправи, водні, летунські, мистецькі, правові, екологічні ділянки на території таборового містечка.
Передбачається, що пластуни відвідають відомі туристичні об’єкти в Пересопниці, Клевані, Острозі та пластову оселю у селі Волошки. Також під час джемборі, цього скаутського зльоту, до якого готуються і пластуни Тернопільщини, планують урочисто відкрити анотаційну дошку про Пласт у Рівному.
Фото з допису