Ростислав Фук

На Тернопільщині ввели в дію графіки аварійних відключень електроенергії

Погодинне вимкнення електропостачання вже не працює. Споживачів попереджають, що відсутність світла може бути тривалою

світло

За розпорядженням диспетчера вищого рівня «Укренерго» сьогодні, 8 грудня, вводяться в дію графіки аварійних вимкнень. Про це повідомили на сторінці «Тернопільобленерго».

Як ідеться в повідомленні, введення графіків аварійних вимкнень спричинило зниження лімітів споживання електроенергії до рівня, який не дає змоги застосовувати стабілізаційні вимкнення. Тому графіки погодинних вимкнень сьогодні, 8 грудня, не діють. Це означає, що поки що не можуть повідомити споживачам точну годину вимкнення та період, на який вимикають електропостачання.

Енергетики зауважують, що питання обмеження електропостачання певним споживачам узгоджують між собою начальники РЕМів та голови ОТГ, саме вони вирішують пріоритетність розподілу доведеної для кожного РЕМу потужності.

У ВАТ «Тернопільобленерго» черговий раз наголошують, що всі вимкнення електроенергії пов’язанні із критичною ситуацією в енергосистемі України внаслідок ракетних обстрілів. І наразі важливо стабілізувати систему, не допустити хаотичних технологічних порушень. Тому споживачам варто з розумінням віднестись до даної ситуації та бути готовими до тривалих перерв в електропостачанні, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у зв’язку з налипанням мокрого снігу та його обледенінням на лініях електропередач напругою 0,4-10 кВ у ніч з 6 на 7 грудня, тимчасово без світла залишився ряд населених пунктів Чортківського району.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео