![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Поліцейські Тернопільщини контролюють дотримання карантину (фото)
![93695774_235121441246067_5995839353840992256_o](/uploads/media/74/6b/746b0afe4cf3c500766c4a00b867fda3_orig.jpg)
На момент дії карантину працівники поліції Тернопільщини працюють у посиленому режимі. Вони здійснюють перевірку громадських місць, зокрема магазинів, парків тощо. Це робиться для того, аби впевнитись, чи усі жителі краю дотримуються правил карантину.
Таку перевірку провели й у кількох магазинах у смт Підволочиськ. Там поліцейські поспілкувались із продавцями закладів, наголосили на дотриманні санітарних вимог та соціальної дистанції. Такі профілактичні заходи дадуть змогу запобігти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«283363,283364,283366»]Фото з допису