Орест Сарматський

Попит на курятину під час карантину зріс на 20% (Агроновини)

vJLIkFQGI8bpoEAjwKPNJxOQjN40lKzSX6vq7ahb

З початку введення карантину в Україні попит на курятину виріс в середньому на 20% на внутрішньому ринку. 

Про це повідомила пресслужба агрохолдингу МХП в коментарі latifundist.com, пише Куркуль.

Зазначено, що здебільшого попит виріс на продукцію в упаковці.

МХП є стабільним та соціально відповідальним виробником, який розуміє необхідність забезпечення українців якісними, доступними та безпечними продуктами харчування, тому ми не підвищували ціни на свою продукцію,  відзначили в агрохолдингу.

У МХП додали, що і в подальшому будуть забезпечувати українців необхідними обсягами курятини, щоб уникнути паніки і дефіциту на внутрішньому ринку.

0802 (Copy)
0802 (Copy)

Фермери Закарпаття не можуть продати овочі

 На Закарпатті вже починають дозрівати декілька сотень га ранніх овочів, проте, через впровадження карантинних обмежень місцевим фермерам нема куди подіти вирощений врожай. Про це повідомляє сайт 0312.ua.

Закриття ринків спричинило паніку серед закарпатських аграріїв через розірваний ланцюг постачання.

Майже кожна сім’я в Заріччі займається овочівництвом. Конкуренцію один одному ніхто ніколи не складав. Продукція завжди мала місце для реалізації. Нині ж усі опинилися в однаковому, вкрай складному становищі, розповідають місцеві фермери.

Місцеві фермери сподіваються на підтримку з боку держави, як це відбувається в країнах ЄС та наголошують, що поки в супермаркетах продовжує зростати вартість овочів із-за кордону, продукція вирощена в Україні повністю знецінюється.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео