Юля Вітюк

Посол Узбекистану побачив, як у Тернополі виготовляють молочну продукцію (відео)

IMG_5066

У рамках візиту знайомства на Тернопільщину Посол Республіки Узбекистан Алішер Курманов, який приїхав на запрошення народного депутата України  Івана Чайківського, відвідав підприємство «Молокія». 

– «Молокія» сьогодні має 6% ринку кисломолочних продуктів, тому це досить відомий бренд вже, який полюбляють не тільки в нас в Тернополі, а й зі сходу до заходу, від півдня до півночі України. Я радію, що це один з бізнесів, який створили українці і ми маємо гордитися тим, що наші українці змогли створити такий бренд і продовжують розвивати – за це їм честь, хвала і велике спасибі, – розповідає Іван Чайківський, народний депутат України.

IMG_5065
IMG_5065

В компанії працюють близько 1 300 людей, з них 500 на заводі у Тернополі. Виготовляють майже 70 видів продукції.

– Наша продукція виробляється тільки з молока, тому що «Молокія»— це молоко і я, «я»— це споживач і ми хочемо йому дати все, що дає найкраще природа, з нашим мінімальним втручанням, – говорить Віталій Ковальчук, голова компанії «Молокія» ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

У компанії розповідають, дбають про репутацію та якість своєї продукції, тому ретельно відбирають для неї молоко. І навіть започаткували спільний проєкт з фермами, які гарантують молоко екстра-класу. Однією з учасників цього проєкту є ферма у селі Теофіпілка Козівської громади.

     Кооперація полягає у взаємній відповідальності. Ми домовилися з окремими виробниками, що вони нам продають молоко тільки відбірної якості. Зі своєї сторони вони гарантують, що в цьому молоці не буде ніяких шкідливих речовин. Вони корову годуватимуть тільки якісними, безпечними кормами, а ми це час від часу моніторимо. Таким чином вони несуть разом з нами солідарну відповідальність за безпеку продукції, а ми зі своєї сторони надаємо їм певні цінові преференції, розповідає Віталій Ковальчук, голова компанії «Молокія» ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

IMG_5067
IMG_5067

Щоб продемонструвати соціальну відповідальність перед споживачами, на коробках торгової марки «Відбірне» навіть розміщають персональні світлини представників ферми, з якої отримали молоко.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=3Zak5-FsvDQ&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%A2%D0%95%D0%A0%D0%95%D0%9D[/embed]  

Відео Павла Лящинського

Вибір читачів за тиждень

Відео