![](/uploads/media/bd/72/bd729ed1e3e42b984716yzf373c60328_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині розслідують справу про державну зраду щодо українця, який воював на боці «ДНР»
За даними слідства, громадянин України на початку березня 2022 року добровільно перейшов на бік ворога
![](/uploads/media/3b/24/3b2425b3e91a99579943165d120fc320_w640.jpg)
За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру донеччанинові у державній зраді та у добровільній участі в незаконних збройних воєнізованих формуваннях, створених на тимчасово окупованій території (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України КК України). Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, громадянин України на початку березня 2022 року добровільно перейшов на бік ворога, вступивши до збройного воєнізованого формування – «113 стрелковый полк мобилизационного резерва» терористичної організації «ДНР».
Упродовж березня - квітня 2022 року підозрюваний на посаді начальника штабу батальйону брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України. У цей час він здійснював матеріально - технічне забезпечення очолюваного батальйону; організовував облаштування та діяльність блокпостів; забезпечував охорону об’єктів на окупованих територіях; організовував евакуацію поранених і вбитих учасників «ЛНР», «ДНР» та військовослужбовців країни-агресора. Також він виконував інші злочинні завдання на тимчасово окупованих територіях поблизу населених пунктів Кізомис, Томина Балка, Широка Балка, Станіслав, Херсон, Білозерка.
Спеціальне досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури