![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Працівницю тернопільського кафе підозрюють у обкраданні відвідувачки
Випадок стався у кафе біля автовокзалу у Тернополі. У жінки зник рюкзак із грошима та особистими речами
![](/uploads/media/0a/52/0a52c89706b217a7b89b2d87786446a0_w960.jpg)
62-річну працівницю тернопільського кафе підозрюють у викраденні рюкзака відвідувачки закладу. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Випадок стався у кафе біля автовокзалу. Жителька села Настасів повідомила правоохоронцям, що залишила свій рюкзак з особистими речами грошима одному з кафе. Коли ж через декілька хвилин повернулася, то працівниця закладу сказала, що нічого не бачила.
Поліцейські, переглянувши відео з камер спостереження, встановлених у кафе, з’ясували, що саме працівниця заховала рюкзак у комірці, а жінку обманула.
Відомості за даним фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.
Фото з відкритих джерел