Тамара Коблик

Працюють за допомогою штучного інтелекту: на дорогах Тернопільщини встановлять нові камери спостереження (фото

Камери Ajax Systems замінять зношені та частково поламані пристрої, а також будуть встановлені на нових ділянках автошляхів для розширення моніторингу

Українська компанія передала 42 відеокамери TurretCam, які дозволять поліпшити якість системи моніторингу за станом доріг державного значення у Тернопільській області. Нові камери, які безкоштовно надала компанія Ajax Systems, замінять зношені та частково поламані пристрої, а також будуть встановлені на нових ділянках автошляхів для розширення моніторингу. Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Протягом останніх 15 років Служба відновлення встановила 45 камер Hikvision,  які утворюють єдину мережу відеонагляду за станом державних доріг й умовами руху. У процесі експлуатації частина пристроїв зазнала фізичного впливу та зносу, і більше не можуть забезпечити ефективний та якісний моніторинг автомобільних доріг.

Камери Hikvision, які експлуатуються на автомобільних дорогах області - застарілі. Частина камер взагалі через суттєві технічні недоліки не виконує свою функцію і не підлягає ремонту, - кажуть у Службі.

Відеокамери TurretCam мають кращі характеристики, у порівнянні з встановленими на мережі. Передані камери мають удвічі вищу роздільну здатність, функцію кодування відеопротоколу, розпізнавання об’єктів та софт, що виявляє рух у кадрі.

Передані камери за допомогою штучного інтелекту розпізнають різні типи об’єктів: людей, транспортні засоби чи тварин. Це дозволяє записувати лише відповідні події та використовувати менше пам’яті на жорсткому диску або носії.

Ми надзвичайно вдячні відповідальному українському бізнесу за допомогу державним органам під час війни. Нове обладнання від Ajax – це краща та швидша якість нашої роботи. Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області завдяки мережі відеонагляду цілодобово стежить за ситуацією на автошляхах та має змогу оперативно вжити заходів при погіршенні погодних умов та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Це особливо важливо в осінньо-зимовий період. Розташовані відеокамери на небезпечних ділянках доріг з найбільшою інтенсивністю руху, спусках і підйомах та крутих поворотах, – зазначив начальник Служби Микола Довгошия.

Фото Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області

Вибір читачів за тиждень

Відео