![](/uploads/media/9d/0d/9d0db38309bd886cc883a34b9d2f5d04_orig_thumb.jpg)
Представники різних професій зібралися на радіодиктант у Тернополі (фото, відео)
Долучилися до загальнонаціональної акції й люди з порушеннями слуху, які писали текст за допомогою сурдоперекладача
![](/uploads/media/27/cb/27cb342ec4f68e5c08e6a53a50d65653_w1920.jpg)
Медики, актори, військові, художники — загалом пів сотні людей різних професій долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності 27 жовтня у Тернополі. Захід провели у обласному краєзнавчому музеї. Текст письменниці Катерини Калитко під назвою “Дороги України” читав актор театру і кіно, зірка фільму “Довбуш” Олексій Гнатковський.
Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної військової адміністрації, цей диктант став особливим, адже до написання доєдналися і люди з вадами слуху, які писали текст за допомогою сурдоперекладача. Радіодиктант відбувався поміж експозицій присвячених письменництву, різних експонатів та історичних предметів, знайдених археологами на теренах Тернопільщини.
Радіодиктант національної єдності - наймасштабніший флешмоб осені. Минулого року його писали рекордні пів мільйона людей у понад 20 країнах світу.
Фото Тернопільської ОВА
Відео: Тетяна Бакай і Руслан Жиров