Орест Сарматський

Презентували громадську організацію «Агропродовольча рада» (Агроновини)

1001 (Copy)

У Києві в рамках XXI Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019» аграріям презентували громадське об’єднання «Агропродовольча рада». Про це повідомляє власний кореспондент agropolit.com.

Нагадаємо, українські фермери, виробники та переробники аграрної продукції створили громадське об’єднання «Агропродовольча рада».

Метою організації є захист інтересів аграрного комплексу на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Агропродовольча рада об’єднала асоціації та підприємства з виробництва та переробки агропродукції, зокрема Укрсадвинпром, Асоціацію «Виноградарі та винороби України», Асоціацію «Укроліяпром», Українську аграрну асоціацію, Всеукраїнську раду жінок-фермерів, Центр розвитку земельних правовідносин в Україні, Центр підвищення ефективності в тваринництві, Асоціацію фермерів і землевласників Дніпропетровської області, а також Національне об’єднання з племінної справи у тваринництві «Укрплемоб’єднання».

На сьогоднішній день ці гравці агроринку представляють інтереси 326 підприємств, розпоряджаються 750 тис. га ріллі і 8500 га багаторічних насаджень. На них припадає 80% ринку виноградної продукції і 70% ринку рослинних масел.

Крім цього, до роботи з радістю приєдналися експерти з законотворчої та нормотворчої діяльності.

– Основні задачі нашої асоціації – представляти інтереси тих, хто не тільки вирощує продукцію, але й займається її переробкою та реалізацією. Адже те, що перебуває на столах українців – це і є аграрний сектор. Наша асоціація не має вузькопрофільних обмежень, ми раді співпрацювати як з великим бізнесом, так і з дрібними фермерськими господарствами, – зазначив голова «Агрополовольчої ради» Іван Слободяник.

Джерело https://agropolit.com

1002 (Copy)
1002 (Copy)

У Раді прийняли важливий законопроект про сільськогосподарську кооперацію

Верховна Рада України прийняла законопроект №6527 «Про сільськогосподарську кооперацію» з усіма правками. Про це повідомляє власний кориспондент agropolit.com.

Згідно із пояснювальною запискою, проект Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію» розроблено з метою системного та комплексного регулювання усіх правовідносин щодо утворення, діяльності та припинення сільськогосподарських кооперативів з урахуванням міжнародних стандартів та кращих світових практик.

Законопроектом пропонується нова редакція Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію», якою врегульовано усі ключові питань створення та діяльності  сільськогогосподарських кооперативів в Україні в єдиному законодавчому акті.  Такий підхід дозволяє створити комплексну та зручну у користуванні законодавчу основу для сільськогосподарської кооперації, а також усунути існуючі на сьогодні колізії між різними законодавчими актами з цього питання, йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео