![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Програма розвитку парків та бюджет на 2022 рік: у Тернополі відбулась сесія міської ради (фото, відео)
![IMG_8813](/uploads/media/02/9f/029f31dyz38898e1100bd472c4d95bba_w640.jpg)
У Тернополі відбулась остання в цьому році сесія міської ради. Основне питання, яке виносилось на розгляд сесії - прийняття міського бюджету на 2022 рік.
- В цьому бюджеті виділені кошти на Програму розвитку парків. Ця програма передбачає фінансування з 2022 року по 2024 рік, там передбачені кошти на розвиток, розглядається питання передачі деякої території парку в концесію, але це поки тільки в планах. Ми вважаємо - ця програма буде сприяти розвитку парків Тернополя, — говорить Андрій Цибульський, депутат Тернопільської міської ради.
![IMG_8811](/uploads/media/82/1b/821b142yze912b47c3576fb3360a20f1_w640.jpg)
![IMG_8817](/uploads/media/86/b2/86b24eddd6a57a152b44dddac317e21a_w640.jpg)
Видатки передбачили у сумі 3 млрд. 231, млн грн. Половину грошей із скарбниці Тернополя використають на бюджетну сферу: освіту, медицину, культуру і спорт.
- Особливість цього бюджету в тому, що дохідна частина його зросла більш ніж на 300 мільйонів гривень. Прийняли багато галузевих програм, які дозволяють продовжувати роботу з благоустрою міста: перш за все - це ремонти в парках, прибудинкових територій і всі важливі напрямки соціальної сфери, які турбують мешканців нашого міста, — розповідає Рустам Ергешов, уповноважений представник фракції «За майбутнє» у Тернопільській міськраді.
Також 2022 рік проголосили у Тернопільській міській територіальній громаді Роком Леся Курбаса.
![IMG_8812](/uploads/media/b2/9b/b29b894af386107c579bb078cc8c916c_w640.jpg)
![IMG_8814](/uploads/media/17/b3/17b3e71c07c4303f4c171efd740b573d_w640.jpg)
![IMG_8816](/uploads/media/7d/82/7d823b06130ef0b03d55b17e38356d55_w640.jpg)
Відео Романа Луциківа