![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Програму допомоги ветеранам АТО/ООС запроваджують на Тернопільщині
![posvidchennya (Copy)](/uploads/media/f0/03/f003bbf4ebc84ca2bacc050de47774f9_w960.jpg)
Міжнародну програму допомоги ветеранам війни на сході України та членам їхніх родин в місцевих громадах впроваджуватимуть в Тернопільській області.
Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
- Наша програма підтримки ветеранів була повністю розвинута з ветеранами США. Зараз це повністю готова модель, яку ми маємо намір впровадити і на Тернопільщині. Сподіваюся, що наша подальша співпраця буде плідною і продуктивною - зазначила під час презентації проекту керівниця програми CETA в Україні Університету Гопкінса Тара Рассел.
За її словами, під час досліджень, які проводилися в Україні серед ветеранів та членів їхніх родин, програма СЕТА показала дієвість в роботі з наслідками посттравматичного стресу, депресії та тривоги Нагадаємо, на Тернопільщині налічується майже 6780 учасників АТО/ОСС, в Україні - понад 400 тис. осіб із таким статусом і ще більше членів їхніх родин. Це активні члени громад, які потребують уваги суспільства до своїх потреб, зокрема у психологічній підтримці. Раніше повідомлялось, що програма CETA впроваджується в Україні із 2015 року силами громадської організації «Слова допомагають», Центром психічного здоров’я НаУКМА у співпраці з Університетом Джонса Гопкінса (JHU).
Фото: Армія.інфо