Віра Олександрович

Прокурор Тернопільщини призначив нових-старих заступників

прокуратура

Новий керівник Тернопільської обласної прокуратури Андрій Миколайчук сьогодні, 1 жовтня, представив колективу своїх заступників.

На підставі рішення Комісії з добору керівного складу органів прокуратури першим заступником керівника прокуратури Тернопільської області призначили Олександра Божка, заступником – Юрія Табаку. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури. За їхньою інформацією, принагідно Андрій Миколайчук висловив сподівання, що оновлений колектив прокуратури з відповідальністю і принциповістю ставитиметься до своїх обов’язків, щоб забезпечити якісний результат у роботі для зміцнення законності та правопорядку в області.

4
4

Про нових заступників дещо вже відомо. Так, Олександр Божко народився 10 листопада 1988 року у м. Баштанка Миколаївської області. Вищу юридичну освіту здобув у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. В органах прокуратури працює з 2012 р. Починав роботу у прокуратурі на посаді помічника прокурора прокуратури Радомишльського району Житомирської області. Потім обіймав посади прокурора у прокуратурах Житомира і Житомирської області. З 2016 р. працював у Генеральній прокуратурі України. Із 15 квітня 2020 р. виконував обов’язки заступника прокурора Тернопільської області, а згодом працював на посаді заступника обласного прокурора.

Із 30 вересня 2020 р. Олександр Божко – перший заступник керівника Тернопільської обласної прокуратури.

3
3

Юрій Табака народився 5 травня 1990 р. селі Іванчани Збаразького району Тернопільської області. Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України ім. Я. Мудрого. В органах прокуратури працює з 2011 р. Обіймав посади помічника військового прокурора Тернопільського гарнізону Західного регіону України, прокурора Тернопільської прокуратури із нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, прокурора відділів військової прокуратури, заступника військового прокурора Тернопільського гарнізону, прокурора відділів військового прокурора Рівненського гарнізону, начальника управління військової прокуратури Західного регіону України; начальника відділу організації й процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, що поширює свою діяльність на Тернопільську область. Із 20 лютого 2020 р. працював на посаді заступника обласного прокурора.

Із 29 вересня 2020 р. Юрій Табака – заступник керівника Тернопільської обласної прокуратури.

Фото авторки і надані пресслужбою Тернопільської обласної прокуратури

Вибір читачів за тиждень

Відео