![земля](/uploads/media/84/21/8421dfb640d71663cbb1a50d11c7a89f_orig_thumb.jpg)
Просять гідно зустріти: на Тернопільщину назавжди повернеться Герой Володимир Солтан
У Володимира залишились дружина та двоє синів. Син зараз теж на війні
![](/uploads/media/0c/a8/0ca890a1e3d8caf289eda6yzaaef379f_w1920.jpg)
У суботу, 4 травня 2024 року, об 12:00 год відбудеться зустріч полеглого за Україну Володимира Солтана в Катедральному Соборі верховних апостолів Петра і Павла у м.Чортків. Про це повідомили на сторінці Нагірнянської громади у фейсбуці.
Від важких поранень, отриманих у бою, у лікувальному закладі помер наш військовослужбовець 54-річний Володимир Солтан, житель с.Мухавка Чортківського району Тернопільської області, - йдеться у повідомленні.
З перших днів війни Володимир Мар'янович став до лав Збройних сил України та пішов захищати її суверенітет. У нього залишились дружина та двоє синів. Син зараз теж на війні.
Чин похорону відбудеться 6 травня 2024 року, у понеділок. Годину похорону повідомлять додатково.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Володимира Солтана з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Читайте також: 9 місяців вважався безвісти зниклим: Тернопільщина зустріне тіло Героя
Фото з відкритих джерел