![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Призначення у Збаражі: район очолив Любомир Балук
![Балук](/uploads/media/e0/82/e082c2fa4b9f0f46df069aa03f180d3a_orig.jpg)
На посаду голови Збаразької райдержадміністрації сьогодні, 15 квітня, призначили очільника обласного осередку політичної партії «Громадянська позиція» Любомира Балука.
Підписав давно очікуваний Указ Президент України Володимир Зеленський. Цією новиною однопартійці відразу ж поділилися на сторінці Громадянська позиція - Тернопільська область у соціальній мережі «Фейсбук», а також привітали колегу: «Бажаємо Любомирові Івановичу успіхів!».
Зауважимо, чутки про це призначення почали поширювати ще кілька місяців тому. І депутат їх не спростовував. Тим паче, його мати нині мешкає у Збаразькому районі. Власне, Любомир Балук у Тернополі – чоловік відомий. Він – депутат Тернопільської міської ради (округ №31), належить до фракції «Громадянської позиція». Окрім того, є заступником голови земельної комісії міськради.
Довідка. Любомир Балук народився 5 квітня 1967 р. у Калуші, що на Івано-Франківщині. Закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут («загально-технічні дисципліни»), а згодом – Національну Академію внутрішніх справ (юрист-правознавець). Із 1991-го до 2005 р. служив в органах внутрішніх справ. Кілька місяців у 2006 р. працював заступником начальника відділу безпеки Тернопільського відділення «Промінвестбанку». Після цього кілька років обіймав посади у Тернопільській філії медіа-корпорації «RІА». Зокрема, із 2008 р. до нині – офіційний представник Avto.ria.ua. Окрім того, із 2017 р. до сьогодні – директор Тернопільського фонду Культури.
Нагадаємо, нещодавно президент призначив ще трьох голів РДА.
Фото зі сторінки Любомира Балука у «Фейсбуці»