![зарваниця5](/uploads/media/4f/1c/4f1cf79f3d6ab21a7d25790958eac4f1_orig_thumb.jpg)
Раптово помер 41-річний захисник з Тернопільщини
Світла пам'ять
![](/uploads/media/76/ee/76eecfde8d9104b49e069b43de7a228c_w1920.jpg)
Небесне військо Чортківської громади, на жаль, знову поповнилось ще одним воїном… Раптово помер 41-річний чортків’янин Соробей Михайло. Про це повідомили на сторінці Чортківської міської ради у фейсбуці.
Він служив у 42 окремій механізованій бригаді. Мав контузію у 2023 році, отримав поранення у щелепу, лікувався протягом тривалого часу. Був звільнений із військової служби за станом здоров’я та повернувся додому. Та в суботу, 23 березня, Михайло раптово помер…
Сьогодні, 25 березня, об 13:30 розпочнеться чин похорону за адресою: м. Чортків, вул. Кобилянської, 60, а продовжиться у соборі верховних апостолів Петра і Павла.
Поховають воїна на кладовищі по вул. Стефаника у Чорткові.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Михайла Соробея з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Нагадаємо, на Тернопільщині попрощалися з Героєм Романом Сухецьким.
Фото з відкритих джерел