Ростислав Фук

Самотньо блукала вулицею: у Тернополі шукали рідних дворічної дівчинки

Відтепер умови проживання, догляд, харчування та виховання дівчинки перевірятимуть спеціальні служби

Про маленьку дівчинку, яка самотньо ходить на вулиці Лесі Українки в Тернополі, розповів правоохоронцям небайдужий чоловік 30 вересня, близько 12 години. Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.  

Інспектори негайно під'їхали за потрібною адресою, де побачили дворічну дівчинку, яка, одягнута в брудний одяг, самотньо блукала вулицею. Поліцейські підійшли та поспілкувалися з дитиною, вона зраділа новому знайомству та радо йшла на контакт. Патрульні посадили дівчинку до службового автомобіля та розпочали пошуки рідних.

Перевіривши прилеглу територію та опитавши людей, які там проживають, поліцейським вдалося знайти бабусю маленькі дівчинки. Жінка розповіла патрульним, що дитина часто гуляє сама та додала, що вважає таку ситуацію цілком прийнятною.

Інспектори провели з громадянкою роз'яснювальну бесіду, наголосили на ризиках та небезпеках, які можуть спіткати таку маленьку дитину, якщо вона гулятиме сама. Провели їх додому та повідомили про подію відповідні соціальні служби, – йдеться в повідомленні.

Відтепер умови проживання, належний догляд, харчування та виховання дівчинки перевірятимуть спеціальні служби. Патрульні також навідаються до неї додому, щоб подбати про її безпеку.

Дякуємо небайдужим громадянам за пильність та правосвідомість. Тепер доля маленької самотньої дівчинки в надійних руках, – кажуть поліцейські.

Фото Патрульної поліції Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео