Села Тернопільщини мають шанс підзаробити

d569c88-2017-678x381

Cтартує II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017», який ініціюють онлайн-ресурс AgroPortal.ua та Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ). Мета проекту – сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, а також нагадати про історико-культурну спадщину українського села. Дедлайн – 15 травня 2017 року.

Період проведення: квітень-вересень 2017-го.

Етапи проведення:

– з 3 квітня по 15 травня – прийом заявок (заявку може надіслати кожен охочий); – з 16 по 31 травня – перший етап конкурсу – півфінал – члени експертної ради визначать 20 сіл-претендентів; – з 1 червня по 16 липня – «Неймовірний сільський автопробіг»; журналісти AgroPortal.ua відвідають кожне з 20 сіл; – з 16 липня по 16 серпня – другий етап конкурсу – фінал: на сайті AgroPortal.ua відбудеться онлайн-голосування. Водночас кожен член експертної ради виставить оцінки селам-конкурсантам; – з 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе всі оцінки воєдино; – 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Вимоги до села-претендента:

Коротко написати про «родзинку» села, обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017». Текст повинен містити не більше 1 тис. знаків із пробілами.

Обов’язково вказати: ПІБ, контактний телефон і місце роботи того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно).

Фото і відеоматеріали – за бажанням.

Заявки надсилайте на пошту selo@agroportal.ua із зазначенням в темі листа назви села або заповнюйте онлайн.

До плей-листа конкурсу увійдуть найнеймовірніші села. Заявки можна надсилати в формі есе або замальовки, це підвищить ваші шанси. Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть конкурсний відбір.

Призовий фонд II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) буде розподілено наступним чином: перше місце – 50%, друге місце – 20%, третє місце – 10%. 20%, що залишилися від загальної суми призового фонду, буде рівномірно розподілено між 4-6 місцями.

Призом є сертифікат на певну суму коштів із подальшою закупівлею для села необхідного інвентарю.

Вибір читачів за тиждень

Відео