![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Село під Тернополем стає схоже на могильник (фотофакт)
![94267200_1437916336369643_400323108407345152_n](/uploads/media/f4/49/f44905b1755563456dbf2318963051eb_orig.jpg)
У селі Велика Березовиця, що біля Тернополя, місцеві жителі скаржаться на несанкціонований смітник та могильник, який невідомо хто регулярно влаштовує на території населеного пункту.
Про це у своєму пості у Facebook розповіла місцева жителька Наталя Озимчук: «Доброго дня! Хто має інформацію про фермерів, що тримають овець? Село Велика Березовиця, систематичний вивіз твердих побутових відходів і залишків тварин».
На регулярність ситуації скаржиться ще місцевий житель Петро Гудак: «Підтверджую це систематичне свинство! По можливості прибираю, але терпіння вже вичерпано».
Жінка звертається до місцевої влади, аби та допомогла усунути проблему.
![93848671_1437916403036303_1356034274721005568_n](/uploads/media/1e/05/1e05291d10939bfd5365922ebaacc768_orig.jpg)
![93881724_1437919266369350_2705788804744085504_n](/uploads/media/64/dd/64ddfef434aedaf3a248df0de8f0dc9b_orig.jpg)
![93995819_1437919216369355_3083932143689138176_n](/uploads/media/c2/8a/c28af633b9aaa442681f5be97e59cfb9_orig.jpg)
![94038187_1437919206369356_6197697435158970368_n](/uploads/media/f5/49/f5491d49be2527fc9c095e0ab2ec082c_orig.jpg)
![94097413_1437916359702974_3113843472759521280_n](/uploads/media/fb/dc/fbdca5830503ec35482b68f126403659_orig.jpg)
![94127701_1437919343036009_2200769116808151040_n](/uploads/media/7e/c2/7ec2af01d98c4274116fe33eec78dfd2_orig.jpg)
![93842644_1437916473036296_8122860953009127424_n](/uploads/media/yz/70/yz70d7e31d6d70839cb81208f2f1df15_orig.jpg)
Фото Наталі Озимчук