![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Сергій Притула не припиняє жартувати про Володимира Зеленського (фотофакт)
![Притула](/uploads/media/e3/e3/e3e3152b14e1f05821d71e1d6a8e5c9b_orig.jpg)
Днями відомий тернопільський шоумен Сергій Притула розмістив на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці пост із жартом про те, хто ввійде в другий тур виборів.
- Прикиньте, виходить Зеленський в другий тур, а там його чекає... пара #8 - Наталя Могилевська та Влад Яма, - написав телеведучий.
У коментарях користувачі соцмережі розділилися умовно на два «табори»: одні зрозуміли гумор і просто підняли собі настрій, а інші – звинуватили Притулу у тому, що він просто заздрить Зеленському і пише такого формату пости.
- Так, шановні!!! Я зараз просто почну банити всіх, хто вирішив влаштувати політичний срач в коментарях! Ви що, вже зовсім шибанулись на тій політиці?!!! Та посміхніться і прогортайте далі стрічку. Нє, вони мені тут агітацію ліплять! В себе на сторінках агітуйте хоч за Зе, хоч за Пе, хоч за Ху! А тут, в коментах, я хочу бачити людей зі здоровим почуттям гумору, - таку відповідь на агресивні коментарі надав шоумен.
![50480753_376282726507586_540522832497475584_n](/uploads/media/2c/21/2c21868b3369f78fa49a3e184393441b_orig.jpg)
Фото з відкритих джерел