![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Сергій Притула прокоментував результати відбору на Євробачення
![maxresdefault](/uploads/media/0d/65/0d657e59ef5b1f656104bac24646a171_orig.jpg)
Тернопільський шоумен Сергій Притула прокоментував увесь відбір на пісенний конкурс Євробачення-2019.
[embed]https://www.facebook.com/serhiyprytula/posts/2084125828330215[/embed]- І попри те, що конкурс Євробачення позиціонується як аполітичний, ми щороку бачимо, які пристрасті вирують навколо нього саме у цьому контексті. Чи може це не переможців грузинського нацвідбору не допускали до конкурсу з піснею «We don’t wanna put in» і вимагали змінити текст?!! Чи може не у нас «Гринджоли» з’явилися у нацвідборі за квотою Майдану? Чи може 3 роки тому заруба між Джамалою і Лазарєвим сприймалась виключно, як музичний батл?! Чи може дії політиків не впливають на подальше голосування громадян за представників тої чи іншої країни?!
Годі теревенити про те, що спорт і музика поза політикою! Вони не поза політикою Вони в епіцентрі. І, чорт забирай, це дійсно дуже важливо, хто представляє країну на конкурсах чи змаганнях, — пише шоумен.
До слова, Maruv вже відмовилася брати участь у конкурсі. Попри це, виконавиця звинуватила комісію у ряді вимог, які просто нереально виконати.
Фото з відкритих джерел