![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Що читають тернополяни у час війни (відео)
Більшість жителів міста надають перевагу книгам закордонних авторів
![](/uploads/media/7b/47/7b4721b50f67b8fa81afcdc45c7ed46f_w1280.jpg)
Навіть в умовах відключень електроенергії, поміж повітряних тривог та з постійним браком часу чимало тернополян стараються читати. Одні віддають перевагу історичним романам, інші цікавляться психологією та фантастикою. Хтось читає сучасних авторів, хтось - класиків. Що читають тернополяни, які книги їх улюблені, дізнавалися журналісти Терену.
Детальніше - на відео:
Читайте також: Бестселери-2022: що найбільше читали тернополяни за останній рік
Фото, відео Павла Лящинського