![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Ще один тернопільський двір дочекався змін
![IMG_3485_o_260917](/uploads/media/cd/a2/cda22531e04109816cedf05e9438bc08_orig.jpg)
Днями розпочався капітальний ремонт прибудинкової території на вул. Чалдаєва, 9.
Там відремонтують проїжджу і пішохідну частини та буде екопарковка.
- Роботи у цьому дворі розпочалися, вже вкладено бордюрний камінь, - розповідає міський голова. – Роботи тривають, зокрема буде відремонтовано проїжджу та пішохідну частини, а також, на прохання мешканців, тут облаштують екопарковку.