![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Школи Тернополя реалізовують свої проекти громадського бюджету (фото)
![realizatsiya-proekti-peremogtsiv-shkilnogo-gromadskogo-byudgetu](/uploads/media/39/ce/39cec89db2b17cee5fe429c745f7dfc6_w640.jpg)
Від початку року в закладах загальної середньої освіти Тернополя триває реалізація проєктів-переможців «Шкільного громадського бюджету».
У школі №24 відкрили два додаткових приміщення за системою «Open Space» для навчання та організації позашкільних заходів. Авторкою проекту-переможця «Кімната школяра - «Open Space»» є учениця школи Діана Юрик.
Нова зона відпочинку для учнів старших класів з’явилася нещодавно і в приміщенні тернопільської школи-правового ліцею №2. Автором проекту-переможця є учениця восьмого класу школи Христина Спурза.
Ще три учнівських проєкти, які набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою, реалізовано у школі №19. Серед них: «Біологічний інвентар», «Оновлення швейного обладнання майстерні» та «Підкорення українських Карпат».
![Open-Space-2-primishchennya-u-shkoli-dlya-navchannya-v-ramkah-shgb-2021](/uploads/media/f8/d8/f8d840d057d0ae19f23a50e8be08a92a_w640.jpg)
![onovlennya-shveynogo-obladnannya-u-shkoli-19](/uploads/media/f2/19/f219dc0784d981a8ced28f6dbd10e1cb_w640.jpg)
Про це повідомили на сайті ТМР.
Загалом до кінця року в школах Тернополя з ініціативи учнів з’являться 33 проекти.
Фото з сайту ТМР