«Синергія українського досвіду та європейських стандартів»: Данія готова інвестувати в Тернопільщину

Зустрічі з інвесторами передували кілька раундів переговорів із данським послом у Києві

Днями Тернопільщину відвідала делегація у складі представників гуманітарної місії ОБСЄ, представників українського бізнесу і данських інвесторів. Супроводжував делегацію експосол України в Королівстві Данія, уродженець Бережан Михайло Видойник. Про це пише Сільський Господар.

На зустрічі з керівництвом обласної військової адміністрації йшлося про зацікавленість зарубіжних гостей в інвестуванні економіки Тернопільщини. За словами директора данської компанії Dancon Group Ukraine Флеммінга Мадсенома, представники тамтешнього бізнесу бачать великі можливості фінансування передусім у будівельні технології, оскільки твердо вірять у перемогу України і швидке відновлення її економічного потенціалу. 

Учасники зустрічі порушували також інструменти та шляхи вирішення гуманітарних питань і підтримки українських регіонів зі сторони гуманітарної місії ОБСЄ. 

Як відомо, гуманітарна місія ОБСЄ – це той місток між неурядовими програмами, бізнесом і громадами, що покликаний знаходити спільні рішення для вирішення гуманітарних питань і викликів, з якими стикнулася наша країна – наголошували учасники зустрічі. 

Ми високо цінуємо надану гуманітарну, фінансову, військову допомогу та політичну підтримку Королівства Данія у цей непростий для України час. Особливо важливою є готовність данського бізнесу інвестувати в Україну, її відновлення та налагоджувати партнерські зв’язки з нашими підприємствами і громадами, – зазначив виконувач обовʼязків начальника Тернопільської ОВА Володимир Важинський.

Варто додати, що цій зустрічі передували кілька раундів переговорів представників тернопільської компанії «Агрікон» із данським послом у Києві Оле Егбергом Міккельсеном.

Співпраця з данськими інвесторами – це синергія українського досвіду та європейських стандартів. І це не просто слова. Команда «Агрікону» брала участь у спорудженні зернових терміналів Чорноморська та в портах Великої Одеси. До повномасштабного вторгнення вела проєкти не тільки в Україні, але й у Польщі, Латвії, Литві. Під час війни «Агрікон» активно задіяний у відновленні роботи зернового коридору та будівництві логістичних комплексів на кордоні з Європою. Нині намагаємося залучати наших європейських партнерів, аби інвестували в українську економіку, особливо цікаво, щоби вони заходили на наше рідне Тернопілля, – зазначили представники «Агрікону». 

Автор: Тарас Богданюк

Фото Сільського Господаря

Вибір читачів за тиждень

Відео