![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Смертей на виробництві в Тернопільській області стає більше
![16864_55b325e8c81398278a023f3c07a25219_7105-Copy](/uploads/media/67/1f/671f37318dd5f4d2fc9c4240e056470b_orig.jpg)
На Тернопільщині спостерігається тенденція до зростання виробничого травматизму. Принаймні, це засвідчують факти, наведені під час сьогоднішнього засідання колегії облдержадміністрації.
– Торік в області на виробництві було травмовано 84 працівники, у тому числі, смертельно – 13. А з початку цього року травмовано 57, смертельних травм зазнали 11 осіб, – повідомила начальниця обласного управління Держпраці Наталія Рус.
За її словами, збільшення кількості нещасних випадків на виробництві із смертельним наслідком спостерігається, передусім, у сільському господарстві, харчовій галузі, на транспорті та в енергетичній сфері.
Також зазначається, що цього року під час перевірок фахівці виявили понад 4 600 порушень вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці.
До адміністративної відповідальності притягнуто понад 400 працівників, більше половини з яких – керівники підприємств, установ та організацій.
Фото: www.2000.ua