![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Сніговий армагедон і халява у Тернополі ходять парою (відео)
![тролейбус зима штовхають](/uploads/media/37/2e/372e018128d0829389a2e8b117ef0da4_orig.jpg)
Очільник Тернополя креативно «попросив вибачення» у мешканців міста за повністю програну битву зі стихією.
Вчора ввечері на сайті міської ради оприлюднили відео-звернення, в якому мер Тернополя розповів усім й так очевидні речі: про аномальний снігопад, проблеми з громадським транспортом, затори на дорогах, абсолютну неспроможність комунальних служб протистояти стихії та про пошук винних у колапсі, що захопив обласний центр.
[embed]https://youtu.be/fVWtYkF5PVM[/embed]А наприкінці монологу пообіцяв тернополянам безкоштовний проїзд громадським електротранспортом, тобто тролейбусами, аж до п’ятниці, 18 листопада. З чим нас і вітаємо.