![](/uploads/media/17/e9/17e9f97c804cfbeb5c4bf34e8eac1950_orig_thumb.jpg)
Співвласники новоствореного ОСББ у Тернополі показали приклад ефективної взаємодії (фото)
Приклад розуміння того, що багатоквартирний будинок є спільною власністю усіх мешканців показали жителі у Тернополі на вул. Купчинського, 1.
![](/uploads/media/51/60/51601f11408417f108d1d21585b76399_w640.jpg)
ОСББ там створили лише місяць тому, а уже злагоджено очистили підвальні приміщення.
- Сьогодні співвласники очистили підвальні приміщення у своєму будинку, - пише голова правління ОСББ у Тернополі Сергій Лупак. - Це лишень поодинокий приклад, того, як самі ж співвласники задіяні в роботі. Очисткою повинно займатись не ОСББ, не управителі, а самі ж співвласники будинку.
З таким стартом і термомодернізувати будинок вдасться, додають у коментарях.
![](/uploads/media/f8/f5/f8f5859f98ed89bf450ed5673cd8ef54_w640.jpg)
Нагадаємо, підвали повинні бути підготовлені для сховищ у випадку бойових дій. Також у Тернополі доступні укриття у такій ситуації, місце розташування яких можна перевірити на інтерактивній карті.
Фото з допису