![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Спортсмен з Тернополя привіз додому три медалі
![inva-avdriishyn-01-2021-600-1 (Copy)](/uploads/media/6b/ee/6bee15b35906e96c77dcaae74cec6c1f_w960.jpg)
Тернополянин Андрій Андріїшин виборов «золото» і дві «бронзи» на чемпіонаті України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху.
Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
– Упродовж п’яти днів на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України, що у селі Яворів на Львівщині, тривав чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями слуху. Учасниками цих престижних змагань стали спортсмени із семи областей України та Києва. Три медалі – одну золоту і дві бронзових – здобув на турнірі представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт», заслужений майстер спорту України Андрій Андріїшин, – йдеться у повідомленні.
Як повідомляє регіональний центр «Інваспорт», наш земляк виступав серед чоловіків 2002 р.н. і старших.
Тренер спортсмена – заслужений працівник з фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.
Фото з допису