![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Спортсмена зі Збаража запросили у збірну України
![11](/uploads/media/3b/1c/3b1cc69117a5d0821887b65678eb4b7c_orig.jpg)
Двоє вихованців тренерів Збаразької РК ДЮСШ Петра та Євгена Королів − Юрій Вовк і Мар’яна Козак − стали чемпіонами 22-го відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Юрія Рідченка, який відбувся в Броварах Київської області 24-25 вересня. У турнірі взяли участь 410 спортсменів.
Цікаво і приємно те, що наш земляк Юрій Вовк не лише став переможцем у ваговій категорії 35 кг, а й увійшов до складу збірної команди України для участі у міжнародному турнірі, який відбудеться в Ірані, в листопаді цього року, пише «Народне слово».
Мар’яна Козак виборола «золото» в категорії 70 кг.
![22](/uploads/media/39/cc/39ccba074f9bf04263eba981e60c7eaa_orig.jpg)
Трохи не вистачило везіння, щоб отримати призове місце, Андрію Ткачу. Змагаючись у категорії 38 кг, він зайняв п’яте місце.
− Проте, − відзначив тренер Петро Король, − у даному випадку результат Андрія дуже високий, якщо врахувати, що учасників було багато, і всі вони дуже сильні.