Спортивний огляд тижня: перед карантином тернополяни вибороли останні нагороди

Sport-goroda-Yzyum-2-1-1-2-1-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1

Коронавірус вже в Україні і навіть на Тернопільщині. Через це скасовуються усі спортивні заходи. Однак в останніх із них кращість довели саме тернополяни.

Лижні перегони

Кубок України з лижних перегонів відбувся нещодавно на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України, що у Яворові на Львівщині. Змагались спортсмени з порушенням слуху. Андрій Андріїшин виборов золоту медаль у гонці з масовим стартом на дистанції 10 км. Срібну нагороду тернополянин отримав за підсумком індивідуального спринту вільним стилем на 1,4 км. А бронзову медаль Андрій Андріїшин здобув у гонці вільним стилем з інтервальним стартом на дистанції 8 км.

Греко-римська боротьба

Чемпіонат України серед юніорів 2000-2002 років народження відбувався з 12 до 14 березня у Харкові. Срібну медаль у ваговій категорії 63 кг отримав Василь Васильківський. А бронзовим призером чемпіонату став Едуард Стрільчук. Юнак змагався у вазі 55 кг.

Плавання

Тернополянин Сергій Лисобей здобув бронзу на Зимовому чемпіонаті України з плавання на дистанції 100 м на спині. Сергій мав результат - 57, 98 с.

Шашки-64

Три представники тернопільського центру «Інваспорт» взяли участь у чемпіонаті України з шашок-64 серед спортсменів з порушеннями зору. У змаганнях серед чоловіків бронзову нагороду у категорії RAPID здобув майстер спорту Пантелеймон Яблонський.

Футзал

Враховуючи рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футболу Тернопільщини №1/2020, команду з Борщова визнано бронзовим призером чемпіонату Тернопільської області 2020 року з футзалу серед ветеранів у віковій категорії 50 років і старші. Нагадаємо, у матчі за 3-є місце зустрілися ветеранські команди з Підволочиська та Борщова. Той поєдинок завершився перемогою підволочиських ветеранів (5:1), однак, як з’ясувалося, в складі переможців виступав футболіст, молодший, ніж дозволялося регламентом.