![](/uploads/media/d8/04/d804959d4e1a3df7288cecd24ba36085_orig_thumb.jpg)
Студент ТДМУ – двічі призер всеукраїнського чемпіонату з пауерліфтингу (фото)
![17619233_1213474305368351_1140730642_n](/uploads/media/45/58/4558ea6870ba8e945e0947b1ddf6c0b1_orig.jpg)
Представник факультету іноземних студентів (спеціальність «Стоматологія») Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Міхал Лєнарт здобув дві срібні медалі під час VII відкритого чемпіонату ВПА України з пауерліфтингу, жиму штанги лежачи та станової тяги, який відбувся 17-19 березня у Луцьку. Помірятися силою приїхали найсильніші спортсмени з різних міст нашої країни та з-за кордону (Польщі, Румунії, Молдови, інших європейських країн).
Про це повідомляє прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.
Змагання були доволі напруженими, оскільки пауерліфтери буквально виривали одні в одних переможні кількості присідань, відтискань та дорогоцінні хвилини виконання вправ.
Тернопільський студент здобув дві срібні нагороди – зі станової тяги та пауерліфтингу. Як розповів Міхал Лєнарт, пауерліфтингом він займається упродовж року. До змагань він активно почав готувався п’ять місяців тому, аби гідно представити ТДМУ.