![](/uploads/media/3f/0c/3f0cd5e45cae15c1b2407818230a090f_orig_thumb.jpg)
Сумна історія ще одного старого млина на Тернопільщині (фоторепортаж)
![млин](/uploads/media/1d/48/1d484048e264de014ec7a5d307d23a14_orig.jpg)
Атмосферні фото старого млина, що розташований у центрі Кременця опублікував місцевий фотохудожник Віталій Чумакевич.
Сьогодні у цій будівлі розташовані склади Кременецької КОГПА ім. Тараса Шевченка. Свого часу у кременецьких художніх гуртів «Гладущик» та «Палітра» була пропозиція творити там арт-студію, проте до реалізації цієї ідеї, на жаль, не дійшло.
«У середині 1930‑х років у Кременці були три електростанції, фабрика з переробки тютюну, тартак, крейдяний завод, п’ять вапелень, дев’ять каменеломень, дев’ять цегелень, сім черепичних заводів, бетонний завод, 30 столярних і 13 слюсарних майстерень, свічковий завод, бровар, чотири моторні млини, одинадцять пекарень і 396 невеличких підприємств сфери обслуговування (їдалень, готелів, перукарень тощо)» – йдеться на сайті проекті «Шляхами штетлів». Очевидно, один з млинів, збудований за Польщі, зберігся у Кременці й до сьогодні.
![млин3](/uploads/media/90/98/909843ce28739ae761d639b7382af79d_orig.jpg)
![млин1](/uploads/media/11/df/11df894ac2290642f667fd68fc9a0997_orig.jpg)
![млин6](/uploads/media/42/94/4294fedae6ac484da0380b856fdce0ae_orig.jpg)
![млин2](/uploads/media/57/0f/570f0d5b66113590733d612765857578_orig.jpg)
![млин4](/uploads/media/8b/09/8b092a68bb61a6fb8db292f2406eb9fe_orig.jpg)
![млин8](/uploads/media/d5/df/d5df7105480c722d4ff07ee1737c0387_orig.jpg)
![млин7](/uploads/media/be/80/be8027dd59baa6e7cfee1def1ac17055_orig.jpg)
![млин5](/uploads/media/da/a6/daa68c6798aa31ddfa10f172392780bb_orig.jpg)
Фото Віталія Чумакевича