![](/uploads/media/d8/05/d805682281f10c342dd267af9c94a3a1_orig_thumb.jpg)
Світлини тернопільської фотографині і журналістки покажуть на виставці у Кельні
У доробку авторки – фотографії з Бережан, Тернополя, Теребовлі, Бучача
![](/uploads/media/b1/a9/b1a9ca0af3f0030db95756b44965b2b9_w1280.jpg)
Світлини тернопільської фотографині і журналістки Анни Золотнюк покажуть на виставці у німецькому Кельні. Про це жінка розповіла на своїй фейсбук-сторінці.
У доробку авторки – фотографії з Бережан, Тернополя, Теребовлі, Бучача.
Я дуже рада що тут у, Кельні, є можливість показати свої роботи і те, якою різноманітною є Україна, що її маленьку частину я сфотографувала. Думаючи над назвою цієї виставки, мені хотілося, щоби вона було водночас метафоричною, а з іншого боку, коротко розповідала, про що йдеться у фотографіях. Так постали «Інші простори, інше світло» (ну, а ще з великої любові до книжки Трумена Капоте «Інші голоси, інші кімнати»). Ці будинки середмість через об’єкти, як ось дзеркала, меблі, хідники, — такі собі території інших, у котрі мені хочеться зазирнути, – каже Анна Золотнюк.
![](/uploads/media/1a/bf/1abf3c8e8532c50f4d632b05a9afe08c_w960.jpg)
Читайте також: У Тернополі відкрили фотовиставку захисника Юрія Костишина
Фото Анни Золотнюк