![світло](/uploads/media/5c/37/5c37aa2a58af9aa8353a185c64d38d8c_orig_thumb.jpg)
Священники УГКЦ з Тернопільщини передали кутю українським захисникам на сході
![12-45-41-z1](/uploads/media/36/2b/362b18e54c70a7357cb98c47b4cc1c35_w640.jpg)
Священники УГКЦ з Тернопільщини відвідали 6 січня військових на сході, де роздавали кутю та різдвяні подарунки від усіх деканатів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.
- Наприкінці грудня минулого року архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк організував серед духовенства та вірних Тернопільщини збір продуктів та коштів для військових, що перебувають у зоні бойових дій, - повідомили на сайті архиєпархії.
Особливими дарунками для військових були різдвяна кутя, вареники, м’ясні та кондитерські вироби.
– Страви були виготовлені руками вірних. Для військових це має значення, адже ці подарунки були виготовлені з любов’ю та вдячністю, вони є виразом уваги, пошани та пам’яті про тих, хто захищає рідну землю, які у важких обставинах жертвують своїм здоров’ям і часом, - розповів єпископ-помічник Теодор Мартинюк.
Владика наголосив, що військові на Луганщині з вдячністю приймали дари і щоразу передавали для всіх тих, хто їх приготував, сердечні вітання.
Єпископа Теодора та отця Януарія супроводжував о. Сергій Паламарчук, настоятель греко-католицької парафії у м. Лисичанськ, разом із семінаристами Дрогобицької духовної семінарії. Під час відвідин військових частин вони співали різдвяні колядки.
- Це була єдина можливість для воїнів відсвяткувати Різдво Христове у короткій молитві і прославі новонародженого Христа, у спільному споживанні традиційних різдвяних страв згідно з українською традицією, - каже кир Теодор.
12-45-56-z2 12-45-50-z3
Фото з сайту