Сєвєродонеччани та мешканці Лисичанська вперше святкували Пасху з Єпископом із Тернополя (фоторепортаж)

P70416-094941

16 квітня, раннім ранком у день Воскресіння Христового, громада вірних, які проживають у місті Сєвєродонецьк, вперше зібралася на Пасхальне Богослужіння з Єпископом із Тернополя. Власне, Утреню та Божественну Літургію з нагоди Пасхи очолив Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк), який цими днями перебуває з духовною місією на Луганщині.

Як повідомляє прес-служба архиєпархії УГКЦ, Архиєрею співслужили о. Юрій Юрчик, адміністратор парафії, та диякон Ігор Дармограй. Брати-семінаристи разом із парафіянами піднесено співали Пасхальну Утреню. Опісля була Божественна Літургія, на якій всі разом дякували Богові зі сльозами на очах за першу Пасху новоствореної спільноти греко-католиків. Після освячення пасок і страв всі мали можливість поспілкуватися і поділитися пасхальною радістю.

Опісля Божественна Літургія відбулася і в Лисичанську, де Єпископа Теодора вітав о. Сергій Паламарчук, настоятель місцевої громади, та о. Юрій Юрчик. Також і для лисичанської громади це була перша Пасхальна Літургія. На молитву зібралося понад 70 вірних. Всі глибоко пережили цю радісну подію. Отець Сергій Паламарчук від імені всіх вірних склав сердечну подяку Архиєпископу і Митрополиту Тернопільсько-Зборівському Василію (Семенюку) за всебічну підтримку лисичанської громади.

P70416 104049

P70416 105914P70416 105934P70416 110007

Вибір читачів за тиждень

Відео