![](/uploads/media/3a/e6/3ae69df7f04dc2cd1144aed679cd8430_orig_thumb.jpg)
Теребовлянська «Нива» попрощалася з головним тренером
![22049882_304335193377333_8067132740161169605_n](/uploads/media/61/38/613818eff6af506099102ab521973bbd_orig.jpg)
Ігор Петрович Яворський за власним бажанням подав у відставку з посади головного тренера теребовлянської «Ниви».
Ігор Яворський, потиснувши руку президенту ФК «Нива» Степану Степановичу Никерую та подякувавши футболістам за спільну роботу, повідомив, що йде з команди, пише terebovlya.org.ua.
Нагадаємо, очолив теребовлянську «Ниву» Ігор Яворський на початку травня цього року.
Під його керівництвом команда закінчувала сезон-2016/17 аматорського чемпіонату України, де в підсумку зайняла 6 місце та бере участь у першій лізі чемпіонату Тернопільської області, в якій упевнено лідирує, не втративши жодного очка. У аматорському чемпіонаті України сезону-2017/18 «Нива» з сімома очками після п’яти проведених матчів теж йде на шостому місці, маючи такі показники: 2 – перемоги, 1 – нічия, 2 – поразки, м’ячі – 8:2 (+2).
Наразі футболістів тренує місцевий фахівець Назар Козак, котрий входив до тренерського штабу Ігоря Яворського.