Орест Сарматський

Тернопіль, Івано-Франківськ та Хмельницький об’єднала спільна небезпека

_106971168_unian_877676

Міські голови Тернополя, Франківська та Хмельницького звернулися до уряду щодо чергового мовного законодавства. Підтримали відповідне звернення і тернопільські депутати.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

– Міські голови Івано-Франківська, Тернополя та  Хмельницького у  спільному зверненні до уряду щодо чергового мовного законодавства підкреслили, що його прийняття – це чергові спроби високопосадовців руйнувати основи української державності. До таких спроб належать публічно виголошені наміри обмежити використання української державної мови у публічній сфері, – йдеться у зверненні.

Зокрема, Сергій Надал, Руслан Марцінків та Олександр Симчишин назвали неприпустимими висловлювання Президента України Володимира Зеленського щодо української мови та його прагнення зменшити її квоти.

Міські голови вимагають у голови Верховної Ради, Президента України та Глави Уряду «припинити нападки на основи української нації та державності; публічного вибачення за вислови, що зневажають Україну, зупинити політику малоросійства та нищення держави».

Фото ВВС

Вибір читачів за тиждень

Відео