![](/uploads/media/5d/c0/5dc0e835ae907d1a4f2b1c4fae32d22a_orig_thumb.jpg)
Тернопіль: майстри працюють на вулиці Парковій, на черзі - Квітова (фото)
Чимало планів щодо ремонту вулиць і тротуарів ще хочуть встигнути реалізувати у Тернополі до кінця 2021 року. Зокрема, майстри вже взялися ладнати тротуар на вулиці Парковій.
Про це «Терену» повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський.
![Соколовський](/uploads/media/74/07/7407e1yz9bf2cb96d474e58d7af25c1e_w640.jpg)
- У нас є дуже потужна проблема – завантаження транспортом, - каже він. – Ви ж бачите, ще трішки і взагалі містом не можна буде проїхати. І це треба вирішувати терміново. Саме тому поруч із колектором, який прокладають на вул. Галицькій, буде дорога, що врешті-решт виводитиме частину транспорту аж до перехрестя із вул. Тарнавського, минаючи вул. Збаразьку.
Крім того, передбачається повне оновлення вулиці Вояків Дивізії «Галичина». Адже ця вулиця – майже в центрі міста, а нею фактично ніхто не їздить. Просто водіям прямувати у тому напрямку немає сенсу – вони врешті впираються у те ж перехрестя, що біля магазину №6. Тобто те саме, що і при виїзді з вул. Хмельницького.
![Хмельницького](/uploads/media/39/19/3919cd877c53e58a2f864fcec7c6bc9c_w640.jpg)
- Як тільки Галицька стане проїзною для транспорту, вулиця «Дивізійників» оживе, - каже чиновник. – При цьому нам вдасться покращити рух у місті на 25-30%. І ми маємо підтримку тернополян. Люди розуміють позитив від цих змін.
Однак цей проект – непростий. Варто мислити глобально, наголошує пан Соколовський. І тому у місті запланували ряд робіт, що підготують «ґрунт».
- Ми вже завершуємо роботи із облаштування тротуарів на вул. Веселій, - додає він. – Це потрібно було для того, аби люди могли безперешкодно потрапляти в управління соціального захисту і Пенсійний фонд. Також у планах – подібні зміни на вулицях Лисенка, Городній. Це потрібно для безпеки тернополян. Ми би зробили це ще цьогоріч, але погода може не дати.
![Тротуар1](/uploads/media/4f/76/4f766c72dc0392edbe4e80ac34ecc130_w1600.jpg)
- Ця вулиця не така й уже завантажена, але там немає ані світлофорів, ані пішохідних переходів, - визнає він. – Навіть знаків толком там нема. Тому хочемо завершити цю вулицю повністю ще цього року. Буде, як кажуть, повний фарш.
![Тротуар2](/uploads/media/e5/7c/e57c57d1ff45e3582e90b83c5f9ac9e2_w1280.jpg)
- Маю гарну новину для людей, які там мешкають, - зауважує начальник. – Цьогоріч ми зробимо там капітальний ремонт. Там тепер будуть і каналізація, і нове освітлення, і нове покриття дороги.
![Тротуар4](/uploads/media/c7/54/c7544190568e3a6e2022a6406e73dc65_w1280.jpg)