![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина: ФК «Скалат» не отримав суперкубок Підволочиського району
![foot](/uploads/media/26/35/2635fd298591a27fa59f702fba490734_orig.jpg)
Чемпіон Підволочиського району - ФК «Скалат» - програв матч за суперкубок. Перемогу отримала команда «Галич» із с. Богданівка, що на Тернопільщині. Завершили матч із рахунком 0:1.
У переможців на 44-й хвилині голом відзначився Юрій Музика, повідомляє sports.te.ua.
ФК «Скалат» виступав у такому складі: Чуба, Федун, Колцуняк, Ковальчук, Барановський, Р. Хоменко, Тихолiз-к, Колiсник, Борис, Олійник, Федак. Запасні: Бабiй, В. Гладиш, А. Гладиш, Гаврилюк, Білик, Берко, Налучишин, Сарабун, Гураль.
Фото з відкритих джерел