Орест Сарматський

Тернопільська облрада закликає негайно закрити небо над Україною

Депутати з Тернопільщини виступили за закриття українського повітряного простору.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук, заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель та уповноважені представники депутатських фракцій Тернопільської обласної ради звернулися до президентів США, Франції, Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца із закликом негайно закрити небо над Україною.

Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

У зверненні, зокрема йдеться про те, що депутати Тернопільської обласної ради, закликають негайно закрити повітряний простір над Україною, як єдиний варіант гарантувати безпеку мирним мешканцям наших міст та сіл, зберегти критичну інфраструктуру, убезпечити країну та світ від можливих екологічних і техногенних катастроф.

- Вважаємо, що Ваше подальше зволікання з таким рішенням є прямим запрошенням для агресора продовжувати бомбардувати наші населені пункти, всупереч чисельним жертвам серед мирного населення. Ми категорично не сприймаємо жодних відмовок, які лунають від Вас в останні дні та більше схожі на позицію боягузів, аніж справжніх лідерів демократичного світу, - йдеться у документі.

Також зазначається, що депутати підтримують Президента України, який чітко зазначив, що «всі подальші жертви варварських бомбардувань та ракетних обстрілів будуть, зокрема, й на совісті. лідерів США, Франції та Німеччини.

-Тому, щиро сподіваємось, що Ви прагнете увійти в історію, не як політики, на руках яких кров безневинних жертв російської агресії, а як люди, які зробили все можливе, щоб не допустити геноциду українського народу. Рішення, яке врятує сотні, якщо не тисячі людських життів у Вас на столі. Не ховайтесь від історичної відповідальності перед світом, власними народами та великою європейською нацією, якою були й будуть українці, та підтримайте нашу країну у боротьбі з російськими окупантами за право існувати, - йдеться у документі.

Фото: Укрінформ

Вибір читачів за тиждень

Відео