![](/uploads/media/b9/ec/b9ecac0503d57d34fd2bd9d4a1fff9de_orig_thumb.jpg)
Тернопільська школа прихистила у себе понад тисячу переселенців (відео)
Школа №14 вже 4 місяці допомагає людям, які приїхали до Тернополя, рятуючись від війни
![](/uploads/media/yz/64/yz641a6c3b9716d77a4aa6fcd1a374d8_w1920.jpg)
З перших днів повномасштабної війни Тернопіль став надійним тилом для всієї країни. Волонтерською діяльністю займається і школа №14. За чотири місяці навчальний заклад прихистив понад тисячу людей з окупованих територій та регіонів, де тривають активні бойові дії.
Детальніше у відео:
Фото, відео Павла Лящинського