Ростислав Фук

Тернопільська студентка перемогла на Всеукраїнському конкурсі мистецтв

Четвертокурсниця відділу «Музичне мистецтво естради» виборола у номінації «Вокальний жанр»

Виконання пісні «Усміхнися мені» на слова Вадима Крищенка та музику Володимира Шабашевича принесло перемогу Діані Мельниченко, студентці Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької на ІІІ Всеукраїнському двотуровому  фестивалі-конкурсі мистецтв «Різдвяна Україна». Про це повідомили на сайті коледжу.

Четвертокурсниця відділу «Музичне мистецтво естради» виборола у номінації «Вокальний жанр» (естрадна пісня). Навчається Діана у класі викладача Володимира Шагая.

Організатори стверджують, що цьогорічний фестиваль-конкурс мистецтв «Різдвяна Україна» видався дуже потужним, патріотичним і масштабним». Журі наголосило, що в конкурсі взяло участь багато сильних учасників та колективів, у всіх номінаціях  були дуже представлені цікаві  та яскраві виступи та твори, – йдеться в повідомленні.

Конкурс проводили за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, міжнародного радіо «Radio Sfera Music», Асоціації діячів  естрадного мистецтва України, продюсерського центру  «Tuaron management».

Фото Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької

Вибір читачів за тиждень

Відео