Тернопільська «Нива» вибачилася за провалений сезон і безвольну гру

Футбольний клуб завершив виступи у багатостраждальному сезоні.

Хоча наша команда і залишилась серед колективів Першої ліги на наступний рік, але цей сезон можна справедливо вважати невдалим.

Зусиль керівництва клубу, нового тренерського штабу та футболістів, на жаль, виявилось занадто мало для досягнення результату. Наслідком цього стала бездарна гра окремих виконавців, які не спромоглися здобути жодного очка у рідних стінах. Проте клуб був змушений завершити сезон із тими гравцями, які вже мали чинні контракти з клубом.

Найбільше розчарування такий розвиток подій викликав у вболівальників нашого клубу, які у будь-яку пору року були з командою як на домашніх, так і на виїзних матчах. Увесь колектив команди просить вибачення за провалений сезон і безвольну гру на футбольному полі.

З новими надіями на наступний сезон команду продовжить вести тандем тренерів Роман Толочко та Любомир Вовчук. Проте більшість гравців, які не достойні одягати жовто-зелену футболку Ниви, уже розпрощалися з командою. Далі у колективі залишається лише перспективна молодь — Ігор Кохман, Роман Кухарський, Андрій Кухарук та Ігор Озарків.

Керівництво клубу продовжує вести переговори з Олегом Керчу, Романом Гудаком, Віктором Яневичем та Іллой-Айет Емерсоном.

У новому сезоні на команду очікує якісне перезавантаження складу. У «Ниву» запросять гравців, які дійсно відповідатимуть рівню Першої ліги і, сподіваємося, не розчарують тернопільську публіку. Справді достойні футболісти отримають гідні умови для роботи, тренувань та екіпірування.

Увесь оновлений колектив ФК «Нива» розраховує на підтримку відданих прихильників.

Джерело: ФК Нива

 

Вибір читачів за тиждень

Відео