![](/uploads/media/8b/e8/8be86166971c06ddba2fe31f1d0dab96_orig_thumb.jpg)
Тернопільське студентське дербі завершилося нічиєю
![46799523_1952666691486029_5846845005607469056_o](/uploads/media/27/06/2706c10afa6272d66a06e5b09fb2133b_orig.jpg)
Великий інтерес викликав у вболівальників Кременця, а особливо у викладачів та студентів Кременецької гуманітарної академії, пропущений матч студентського чемпіонату України між командами ФК «Кременець-Академія» та ФК «Тернопіль-Педуніверситет», адже обидва колективи перебувають у лідируючій групі.
Та незадовільна якість футбольного газону не дозволила гравцям зіграти достойно. В першому таймі господарям після однієї із контратак вдалось повести в рахунку. Голом відзначився Мирон Бідний. Після перерви тернопільські студенти прагнули відігратись і в середині другого тайму Андрій Засєдко після подачі кутового зумів відквитати гол. Надалі гравці обох команд більше боролись з полем і це не дозволяло їм вести комбінаційну гру. Матч так і завершився з рахунком – 1:1, повідомляє Федерація футболу Тернопільської області.
Студентам ТНПУ ім. В. Гнатюка залишилось провести ще один пропущений матч із чернівчанами на їхньому полі, який запланований на 27 листопада.
Фото з допису