Тамара Коблик

Тернопільські лікарні вже опалюють

У помешкання тернополян тепло розпочне надходити тоді, коли впродовж трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становитиме +8ºС або нижче

батарея

У зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та відповідними зверненнями керівництва медичних закладів Тернополя до Тернопільміськтеплокомуненерго, у Тернополі розпочато подачу теплоносія. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

Наразі тепло постачається лише до закладів охорони здоров’я Тернополя («Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради, КНП «Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини» ТОР та КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2»).

Дані заклади отримують теплоносій від джерела теплової енергії, яке працює на альтернативних видах палива.

Дані заклади звернулися із листами про те, що готові здійснювати оплату за надану послугу. Реалізувати заходи із подачі опалення можливо завдяки тому, що реконструйовану котельню на вулиці Романа Купчинського було переведено на альтернативні види палива, тобто теплопостачання здійснюється без використання газу.

У помешкання тернополян тепло розпочне надходити тоді, коли впродовж трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становитиме +8ºС або нижче.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео