![](/uploads/media/a1/5e/a15e740c5e5079ce9a0e02953a794a73_orig_thumb.jpg)
Тернопільські патрульні виявили автомобіль, який перебуває в розшуку
Інспектори направили автомобіль на арештмайданчик
![](/uploads/media/94/63/946328b8735736cf230b480e89221880_w960.jpg)
Учора, 28 березня, близько 23-ї години, під час патрулювання на вулиці Чумацькій, за порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили автомобіль Opel. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.
Під час спілкування з водієм та перевірки документів згідно з базою даних, поліціянти з’ясували, що транспортний засіб перебуває в розшуку ДВС.
Інспектори на керманича склали відповідні адмінматеріали, а про подію повідомили працівників державної виконавчої служби та направили автомобіль на арештмайданчик.
Фото Патрульної поліції